Fluke SMFT-1000 PRO Tester solárních panelů
Kód: FL01.4164.17
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Na dotaz
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
Tester solárních panelů a instalací. Testuje vše vyžadované normou ČSN EN 62446. Měří napětí naprázdno FV modulu / PV řetězce, zkratový proud FV modulu / PV řetězce, Izolační odpor 50 V až 1 000V, kontroluje blokovací diody, kontroluje přepěťové ochrany, měří a detekce AC/DC napětí, měří AC/DC proud pomocí kleští, měří AC/DC výkon pomocí kleští. Testuje odpor ochranného vodiče, přepólování a polaritu, nuluje odpor měřicích kabelů.
Detailní informace
Detailní popis produktu
Fluke multifunkční tester solárních panelů a analyzátor provozních vlastností s měřením průběhu I‑V
Plně sekvenční bezpečnostní testování – ČSN EN 62446 Kategorie 1:
  • Měření odpor ochranného vodiče (Rpe)
  • Měření napětí naprázdno (VOC) na FV modulu/řetězci až do 1000 V DC
  • Měření zkratového proudu (ISC) na FV modulu/řetězci do 20 A DC
  • Měření  izolačního odporu napětím 50 V až 1 000V (Rins)
  • Test polarity
  • Kontrola blokovací diody
  • Kontrola přepěťové ochrany do 1 000V
  • Měření AC/DC výkonu pomocí kleští
  • Nulování měřicích kabelů
  • Měření a autodetekce napětí AC/CD
 Testování návratnosti investic a výkonu systému – ČSN EN 62446 Kategorie 2:
  • Trasování křivek I-U  a softwarová analýza pomocí TruTest
  • Ozáření, teplota, sklon, kardinální směr
  • Přístroj používá bezdrátový měřič ozáření Fluke IRR2-BT:
  • K provedení přesných měření I-U křivky jsou zapotřebí údaje o ozáření a teplotě v reálném čase.
  • Fluke SMFT-1000 je kompatibilní se softwarem pro správu dat Fluke TruTest™
 PC Program TruTest™
  • Umožňuje správu solárních aktiv, ukládání dat a reporting na jediné platformě.
  • Lze rychle vytvářet zprávy v souladu s IEC 62446-1 a jinými směrnicemi.
  • Analýza I-U křivky se snadným zobrazením vyhověl/nevyhověl.
  • Zobrazit změny křivky I-U během několika návštěv místa měření.
  • Lze porovnat data s předchozími daty z míst měření, abyste viděli změny v průběhu času
  • Stáhněte si bezplatnou 60denní demo verzi TruTest™
  • Chcete-li odemknout verzi Lite nebo Advanced, zakupte si softwarový klíč.
Specifikace:
Odpor ochranného vodiče (RLo)
  • Rozsah zobrazení: 0,00 Ω - 19,99 Ω; 20,0 Ω- 199,9 Ω; 200 Ω - 2 000 Ω
  • Rozsah měření: 0,20 Ω - 19,99 Ω; 20,0 Ω - 199,9 Ω; 200 Ω - 2 000 Ω
FV modul/PV řetězec, napětí naprázdno (Voc)
  • Rozsah zobrazení: 0,0 V - 99,9 V; 100 V - 1 000 V
  • Rozsah měření: 5,0 V - 99,9 V; 100 V - 1 000 V
FV modul/PV řetězec, zkratový proud (Is/c)
  • Rozsah zobrazení: 0,0 A - 20,0 A
  • Rozsah měření: 0,2 A - 20,0 A
Izolační odpor (RINS)
  • Rozsah zobrazení: 0,00MΩ-99,99MΩ; 100,0MΩ-199,9MΩ; 200MΩ-999MΩ
 Kontrola blokovací diody (Vbd)
  • Rozsah zobrazení: 0,00 V DC - 6,00 V DC
  • Rozsah měření: 0,50 V DC - 6,00 V DC
Měření AC/DC napětí pomocí 4mm testovacích zásuvek
  • Rozsah zobrazení: 0,0 V AC - 99,9 V AC; 100 V AC - 700 V AC; 0,0 V DC - 99,9 V DC; 100 V DC - 1 000 V DC
  • Rozsah měření: 5,0 V AC - 99,9 V AC; 100 V AC - 700 V AC; 5,0 V DC - 99,9 V DC; 100 V DC - 1 000 V DC
AC/DC proud s kleštěmi i100
  • Rozsah zobrazení: 0,0 A DC – 100 A DC; 0,0 A AC – 100 A AC TRMS
  • Rozsah měření: 1,0 A DC – 100 A DC; 1,0 A AC – 100 A AC TRMS
 Měření AC/DC výkonu (kleštěmi i100)
  • Rozsah zobrazení; 0,0 V AC - 700 V AC; 0,0 V DC - 1000 V DC; 0 A AC/DC - 100 A AC/DC; 0 kW/kVA – 100 kW/kVA
  • Rozsah měření: 5,0 V AC - 700 V AC; 5,0 V DC - 1000 V DC; 1 A AC/DC- 100 A AC/DC; 5 kW/kVA – 100 kW/kVA