Fluke a3001 FC

Kód: FL01.7235.65
8 109 Kč / ks 9 812 Kč včetně DPH
Na dotaz
Možnosti doručení

Fluke bezdrátový modul iFlex na střídavý proud.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Fluke a3001 bezdrátový modul iFlex na střídavý proud

Bezdrátový proudový modul AC Fluke a3001 FC iFlex patří do skupiny bezdrátových měřících přístrojů umožňujících sdílet data pomocí aplikace Fluke Connect™ s videohovory ShareLive™.
Bezdrátové měřicí přístroje Fluke Connect umožňují umístění přístrojů, nikoli vašeho těla, do blízkosti elektrických rozvaděčů pod napětím. Je to jednoduché. Připojte modul bezdrátových proudových kleští a3001 FC nebo jakýkoli jiný vzdálený modul Fluke Connect a z bezpečné vzdálenosti odečtěte výsledky na bezdrátovém multimetru Fluke Connect nebo na přenosném počítači.
A ještě lepší je, že měřící přístroje Fluke Connect mohou naměřené údaje odesílat do vašeho chytrého telefonu, takže můžete výsledky měření z terénu ukládat a sdílet se svými kolegy kdykoli a kdekoli.
Neutopte se v množství dat, když chcete oddělit jednotlivé elektrické poruchy
Když se pokoušíte vyřešit občasně se vyskytující problém, je nejdůležitější načasování – nejhorší je, že se ne vždy problém projeví, když máte připojený měřicí přístroj. Tento problém jsme vyřešili pomocí systému Fluke Connect, který umožňuje ponechat vzdálené moduly zapojené a zapisovat naměřené hodnoty, zatímco vy můžete odejít a věnovat se jiným záležitostem. Data lze následně stáhnout za účelem další analýzy.
Můžete pracovat v blízkosti elektrických rozvaděčů a přitom využívat méně prostředků osobní ochrany
Osobní ochranné pomůcky vám mohou zachránit život, ale zabírají hodně místa, je v nich horko a těžko se v nich pracuje. Se systémem Fluke Connect nebudete muset pracovat před otevřenými rozvaděči pod napětím nebo v blízkosti pohybujících se (nebezpečných) strojních součástí.
Představte si, jaké to je, mít schopnost odečítat výsledky v reálném čase, aniž byste byli ohroženi rozvaděči pod napětím. Je to snadné. Odpojte rozvaděč od proudu, otevřete panel a mějte při tom na sobě osobní ochranné pomůcky a připojte jeden nebo více modulů a3001 FC. Zavřete rozvaděč, připojte ho k napětí a nechte systém Fluke Connect pracovat, přičemž se snižuje riziko obloukového výboje, jelikož jste mimo nebezpečné situace, které mohou během měření vyvstat.
Testování 3fázového napětí je nyní rychlejší a levnější
Když je rozvaděč odpojen, připojte ke každé fázi proudové kleště Fluke a3001 FC Wireless iFlex AC. Zavřete zařízení, obnovte napájení a zobrazte odečty. Co dříve trvalo mnoho hodin a vyžadovalo použití nákladného vybavení, můžete provést během několika minut pomocí cenově dostupného bezdrátového systému Fluke Connect.
Měření třífázového napětí nyní provedete za třetinu času. Připojte notebook a přejděte od záznamu dat k analýze a diagnostice.
Můžete řešit problémy rychleji zasláním měření v reálném čase z více měřicích míst na jednu obrazovku. Pomocí modulu proudových kleští a3001 FC můžete:
 • Provádět měření 3fázového napětí za třetinu času v porovnání z předchozími metodami.
 • Připojit notebook a přejít od záznamu dat k analýze a diagnostice.
 • Zaznamenávat v průběhu času a monitorovat změny zátěže obvodu hodinu, směnu nebo týden.
 • Použít bezdrátový adaptér USB Fluke Connect k shromažďování zaznamenaných dat ze vzdálených modulů a stáhnout data z bezpečné vzdálenosti od pracujícího modulu.
 • Provádět analýzu na svém počítači a sdílet výsledky pomocí služby Fluke Cloud™ a videohovorů ShareLive™. Můžete zobrazit data nebo grafy a získat postřehy od svých kolegů.
 
Bezdrátový proudový modul AC Fluke a3001 FC iFlex™ jsou plně funkční proudové kleště true-RMS, které bezdrátově přenášejí naměřené hodnoty do jiných hlavních zařízení podporujících systém Fluke Connect™ uvedených níže:
 • DMM Fluke 3000 FC
 • Termokamera Fluke Ti200/300/400
 • Počítač prostřednictvím volitelného adaptéru pc3000 FC
 • Mobilní aplikace Fluke Connect
 • Bezdrátový proudový modul iFlex™ umožňuje měření okolo vodičů s problematickými rozměry a vejde se do stísněných prostor – usnadňuje tak přístup k vodiči:
 • Měření proudu do 2 500 A AC
 • Lze použít jako samostatný měřicí přístroj nebo jako součást systému
 • Funkce záznamu dat umožňuje uložení až 65 000 odečtů
 • Funkce náběhového proudu
 • Magnetický popruh pro zavěšení

Doplňkové parametry

Kategorie: Ruční multimetry
Záruka: 36 měsíců

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: