Testovací adaptér Fluke FEV300 + konektor typu 2

Kód: FL09.0428.92
24 455 Kč –19 % 19 734 Kč / ks 23 878 Kč včetně DPH
Na dotaz
Možnosti doručení

Sada testovacího adaptéru Fluke k nabíjecím stanicím pro elektromobily s konektorem typu 2 je určena k testování funkčnosti a bezpečnosti dobíjecích stanic v režimu 3 pro dobíjení střídavým proudem. Testovat lze v souladu s normami IEC/EN 61851‑1 a IEC/HD 60364‑7‑722.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Testovací adaptér Fluke FEV300

Sada testovacího adaptéru FEV300 s konektorem typu 2 je určena k testování funkčnosti a bezpečnosti dobíjecích stanic v režimu 3 pro dobíjení střídavým proudem. Adaptér napodobuje elektrické vozidlo a spouští nabíjecí cyklus, aktivuje výstup napětí a proudu a umožňuje provádět testy v kombinaci s vhodnými měřicími přístroji, jako je tester instalací (Fluke 1664 FC) nebo ScopeMeter® (řady Fluke 120B). Pomocí sady adaptéru lze nabíjecí stanice testovat v souladu s normami IEC/EN 61851‑1 a IEC/HD 60364‑7‑722.

Používání univerzálního adaptéru je jednoduché a pohodlné

Chcete‑li se připojit k nabíjecí stanici pro elektromobily typu 2 se zásuvkou nebo se připojit k nabíjecí stanici typu 2 s konektorem vozidla, použijte zástrčku FEV300‑CON‑TY2 typu 2. K zajištění maximálního dostupného proudu pro dobíjení lze provádět různé testy včetně kontroly zemního spojení, izolace vodičů, měření napětí a činitele využití (střídy), a to vše pomocí jednoho adaptéru, který lze bezpečně integrovat do portfolia testovacích a měřicích přístrojů značky Fluke. Adaptér FEV300 umožňuje simulovat chybový stav signálu CP (E) a PE (zemní spojení). Ke snadnému zjištění přítomnosti napětí nabízí samostatný ukazatel fází třemi kontrolkami. Kvůli odstraňování závad nabíjecích stanic není nutné přivážet na pracoviště elektromobil: adaptér při připojení k nabíjecí stanici simuluje elektrické vozidlo a umožňuje snadné testování provozních vlastností a provádění údržby.

Vlastnosti FEV300: 

 • Vstupní napětí: až 250 V (jednofázová soustava) / až 480 V (třífázová soustava), 50/60 Hz, max. 10 A
 • Vnitřní spotřeba energie: max. 3 W
 • Zástrčka FEV300‑CON‑TY2: režim 3 dobíjení střídavým proudem, vhodný pro zásuvku IEC 62196‑2 typu 2 nebo pevný kabel s konektorem vozidla (třífázový typ 2, 7P)
 • Zástrčka FEV300‑CON‑TY1: režim 3 dobíjení střídavým proudem, vhodný pro IEC 62196‑2 typ 1 nebo SAE J1772 s konektorem vozidla (jednofázový typ 1, 5P)
 • Rozměry (V × Š × H):  110 × 45 × 220 mm (délka bez přívodního kabelu a testovacího kabelu)
 • Hmotnost (včetně přívodního kabelu typu 2): přibližně 1 kg

Kompatibilní produkty:

 • Multifunkční tester instalací Fluke 1662
 • Multifunkční tester instalací Fluke 1663
 • Multifunkční tester instalací Fluke 1664 FC
 • Fluke 87 V Digitální multimetr
 • Průmyslové ruční osciloskopy Fluke ScopeMeter® řady 120B
 • Multimetr izolačního stavu Fluke 1587 FC
 • Třífázové záznamníky elektrické energie Fluke 1732 a 1734
 • Třífázový záznamník/analyzátor výkonu Fluke 1735
 • Záznamníky kvality třífázového napájení Fluke 1736 a 1738

Dodávka FEV300 obsahuje:

 • Testovací adaptér FEV300/BASIC
 • Zástrčku typu 2 FEV300‑CON‑TY2
 • Přenosné pouzdro

Doplňkové parametry

Kategorie: Měřicí adaptéry
Záruka: 12 měsíců

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Fluke je významným světovým výrobcem a poskytovatelem služeb v oblasti elektronických měřicích přístrojů a softwaru. 

Společnost Fluke pomáhala definovat a rozvíjet jedinečný trh technologií a poskytovala řešení pro testování a vyhledávání problémů, která se stala nejdůležitějším požadavkem ve výrobě a službách.

Každý nový výrobní závod, kancelář, nemocnice nebo závod, který se v současnosti buduje, představuje pro výrobky Fluke dalšího potenciálního zákazníka. Ať už se jedná o průmyslové elektrické rozvody, údržbu či opravy nebo přesné měření a kontrolu kvality, pomáhají přístroje Fluke po celém světě udržovat v chodu firmy v obchodě i průmyslu.

Mezi typické zákazníky a uživatele patří laboranti, technici, metrologové, výrobci zdravotnických zařízení a profesionálové v oblasti počítačových sítí – pracovníci, kteří dávají v sázku svou pověst prostřednictvím přístrojů, které používají, a přístroje používají k rozvíjení svých znalostí a schopností. Společnosti Fluke se podařilo dosáhnout vedoucího nebo předního postavení ve všech oborech, kde působí. Přístroje značky Fluke mají skvělou pověst díky přenosnosti, odolnosti, bezpečnosti, snadnému použití a vysoké kvalitě.

Společnost Fluke je nadnárodní korporací se sídlem ve městě Everett, stát Washington, USA. Je plně vlastněna korporací Fortive.

Výrobní střediska se nachází v USA, ve Velké Británii, Asii a Nizozemsku. Prodejní a servisní pobočky jsou v Evropě, Severní Americe, Jižní Americe, Asii a Austrálii. Společnost Fluke Corporation disponuje kanály distribučních a výrobních zástupců ve více než 100 zemích a zaměstnává přibližně 2 400 pracovníků.

Tržní segmenty

Produktové řady společnosti Fluke nabízí vhodné výrobky pro profesionály v nejrůznějších oborech. Primární segmenty jsou uvedeny níže, spolu se stručným popisem typů přístrojů Fluke a jejich typickým použitím. Průmyslové/elektronické rozvody a údržba V současnosti je elektronika součástí stále většího počtu elektrických elektromechanických systémů. Komplexní sortiment společnosti Fluke zahrnující digitální multimetry, analyzátory elektrické energie, termokamery, testery izolačního odporu, příslušenství a integrované ruční měřicí přístroje ScopeMeter™ používá stále více techniků údržby, provozních techniků a pracovníků údržby. Tyto nástroje jim umožňují rychle vyhledávat příčiny problémů těchto složitých nových systémů.

Fluke - divize industrial - Měření

Divize Fluke industrial je předním výrobcem ručních přístrojů pro údržbu v průmyslu. 

Přístroje pro měření elektrické energie a teploty, servisní přístroje pro klimatizací HVAC/R. Uživately jsou provozní technici a konzultanti pro kvalitu elektrické energie, kteří se zabývají údržbou, servisem a navrhováním nejrůznějších typů obytných, průmyslových, výrobních a komerčních budov, používají profesionální měřicí přístroje Fluke industrial.

Výrobky

Například elektrické zkoušečky, digitální multimetry (DMM), klešťové multimetry, jednofázové a třífázové měřiče kvality elektrické energie, měřicí přístroje ScopeMeter™, proudové kleště, termokamery, digitální teploměry a příslušenství k DMM, jsou konstruovány pro každodenní vyhledávání poruch v terénu a údržbu elektrických systémů, systémů distribuce elektrické energie, systémů klimatizací HVAC/R a souvisejících zařízení. Výrobky společnosti Fluke pomáhají elektrotechnikům při analýze, vyhledávání problémů a opravách těchto systémů tak, aby poskytovaly optimální výkon.