Multimetr Fluke CNX i3000 KIT sada

Kód: FL01.6444.88
Výprodej
Značka: Fluke
12 596 Kč –22 % 9 800 Kč / ks 11 858 Kč včetně DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
16.7.2024
Možnosti doručení

Sada pro bezdrátové měření proudu umožňuje měření všech obvyklých elektrických parametrů. Nabízí více funkcí pro údržbu, vyhledávání a řešení problémů. Sledovat můžete až 20 metrů daleko na bezdrátovém multimetru CNX.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sada pro bezdrátové měření proudu Fluke CNX i3000 KIT

Bezdrátový systém CNX™ nabízí více funkcí pro údržbu, vyhledávání a řešení problémů. Bezdrátové moduly CNX komunikují s termokamerou a ukládají různé typy odečtů přímo do termosnímku.
Sada pro měření proudu CNX i3000 iFlex AC umožňuje měření všech obvyklých elektrických parametrů.
Bezdrátový proudový modul CNX i3000 iFlex AC je součástí týmu bezdrátových přístrojů Fluke pro odstraňování poruch.
Připojte bezdrátový proudový modul CNX i3000 iFlex AC k požadovanému bodu měření a prohlížejte si výsledky až 20 metrů daleko na bezdrátovém multimetru CNX. Ušetříte čas tím, že nebudete muset tolik běhat okolo při provádění měření na několika místech. Používejte několik modulů při měření v třífázových systémech. Nebo jej používejte jako samostatný měřicí přístroj, případně v kombinaci s dalšími moduly CNX jako systém pro několik měření. Na krátkou vzdálenost můžete zobrazovat odečty i z modulů umístěných v uzavřených elektrických rozvaděčích. Nemusíte už také zapisovat hodnoty, protože proudový modul CNX i3000 zaznamenává s pomocí volitelného PC adaptéru až 65 000 sad odečtů minimální/maximální/střední hodnoty s časovým údajem. Bezdrátové měřicí přístroje CNX také poskytují zvýšenou míru bezpečnosti tím, že vám umožňují zobrazení odečtů na jiném místě než v bodě měření. Nyní můžete provádět měření na pohybujících se zařízeních, přičemž v ohrožení bude jen měřicí modul.
Bezdrátový proudový modul CNX i3000 iFlex AC má všechny předpoklady, aby vám pomohl při pohodlném měření proudu.
Měření střídavého proudu true-RMS až do 2500 A
Přesnost 3 %
Záznam až 65 000 měření
Proudová sonda iFlex vám umožní dostat se do stísněných prostorů
Podsvícený displej LCD
CAT IV 600 V, CAT III 1 000 V
Pomocí volitelného PC adaptéru může bezdrátový systém CNX pro odstraňování poruch sledovat až 10 měřicích modulů současně a výsledky odesílat za účelem další analýzy.

Dodávka Fluke CNX i3000 KIT obsahuje:

  • Bezdrátový multimetr Fluke CNX 3000
  • Bezdrátový proudový modul Fluke CNX i3000 iFlex AC
  • Ohebná proudová sonda iFlex i2500-10
  • Měřicí kabely TL175
  • Krokosvorky AC175
  • Magnetický popruh pro zavěšení
  • Měkké pouzdro

Doplňkové parametry

Kategorie: Výprodej
Záruka: 36 měsíců

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Fluke je významným světovým výrobcem a poskytovatelem služeb v oblasti elektronických měřicích přístrojů a softwaru. 

Společnost Fluke pomáhala definovat a rozvíjet jedinečný trh technologií a poskytovala řešení pro testování a vyhledávání problémů, která se stala nejdůležitějším požadavkem ve výrobě a službách.

Každý nový výrobní závod, kancelář, nemocnice nebo závod, který se v současnosti buduje, představuje pro výrobky Fluke dalšího potenciálního zákazníka. Ať už se jedná o průmyslové elektrické rozvody, údržbu či opravy nebo přesné měření a kontrolu kvality, pomáhají přístroje Fluke po celém světě udržovat v chodu firmy v obchodě i průmyslu.

Mezi typické zákazníky a uživatele patří laboranti, technici, metrologové, výrobci zdravotnických zařízení a profesionálové v oblasti počítačových sítí – pracovníci, kteří dávají v sázku svou pověst prostřednictvím přístrojů, které používají, a přístroje používají k rozvíjení svých znalostí a schopností. Společnosti Fluke se podařilo dosáhnout vedoucího nebo předního postavení ve všech oborech, kde působí. Přístroje značky Fluke mají skvělou pověst díky přenosnosti, odolnosti, bezpečnosti, snadnému použití a vysoké kvalitě.

Společnost Fluke je nadnárodní korporací se sídlem ve městě Everett, stát Washington, USA. Je plně vlastněna korporací Fortive.

Výrobní střediska se nachází v USA, ve Velké Británii, Asii a Nizozemsku. Prodejní a servisní pobočky jsou v Evropě, Severní Americe, Jižní Americe, Asii a Austrálii. Společnost Fluke Corporation disponuje kanály distribučních a výrobních zástupců ve více než 100 zemích a zaměstnává přibližně 2 400 pracovníků.

Tržní segmenty

Produktové řady společnosti Fluke nabízí vhodné výrobky pro profesionály v nejrůznějších oborech. Primární segmenty jsou uvedeny níže, spolu se stručným popisem typů přístrojů Fluke a jejich typickým použitím. Průmyslové/elektronické rozvody a údržba V současnosti je elektronika součástí stále většího počtu elektrických elektromechanických systémů. Komplexní sortiment společnosti Fluke zahrnující digitální multimetry, analyzátory elektrické energie, termokamery, testery izolačního odporu, příslušenství a integrované ruční měřicí přístroje ScopeMeter™ používá stále více techniků údržby, provozních techniků a pracovníků údržby. Tyto nástroje jim umožňují rychle vyhledávat příčiny problémů těchto složitých nových systémů.

Fluke - divize industrial - Měření

Divize Fluke industrial je předním výrobcem ručních přístrojů pro údržbu v průmyslu. 

Přístroje pro měření elektrické energie a teploty, servisní přístroje pro klimatizací HVAC/R. Uživately jsou provozní technici a konzultanti pro kvalitu elektrické energie, kteří se zabývají údržbou, servisem a navrhováním nejrůznějších typů obytných, průmyslových, výrobních a komerčních budov, používají profesionální měřicí přístroje Fluke industrial.

Výrobky

Například elektrické zkoušečky, digitální multimetry (DMM), klešťové multimetry, jednofázové a třífázové měřiče kvality elektrické energie, měřicí přístroje ScopeMeter™, proudové kleště, termokamery, digitální teploměry a příslušenství k DMM, jsou konstruovány pro každodenní vyhledávání poruch v terénu a údržbu elektrických systémů, systémů distribuce elektrické energie, systémů klimatizací HVAC/R a souvisejících zařízení. Výrobky společnosti Fluke pomáhají elektrotechnikům při analýze, vyhledávání problémů a opravách těchto systémů tak, aby poskytovaly optimální výkon.