Osciloskop Lecroy WaveAce232

Kód: LC01.0232.01
19 950 Kč / ks 24 140 Kč včetně DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
12.12.2023
Možnosti doručení

Osciloskop dva knály, 300 MHz šíře pásma, vzorkováním až 2 GS/s a pamětí až 9 kpts/k (18 kpts s překrytím).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Osciloskop LeCroy WaveAce232

Osciloskopy WaveAce™232 LeCroy kombinují velkou vzorkovací paměť a barevný displej, rozšířené možnosti měření, pokročilé zachycování a a vynikající připojení zlepšující možnost vyhledání problémů a zkracující čas. Se svými 300 MHz šíře pásma, vzorkováním až 2 GS/s a pamětí až 9 kpts/k (18 kpts s překrytím) WaveAce předčí všechna očekávání na malý osciloskop.

Vlastnosti osciloskopu LeCroy232

- Šíře pásma 300 MHz

- Paměť 9 kpts/ch (18 kpts prokládaně)

- 32 automatických měření

- 5.7" barevný displej

- USB připojení k PCs, tiskárně a k USB paměti

Dobrý osciloskop by měl zjednodušit vaší práci z zkrátit čas při hledání problémů.  WaveAce™ kombinuje velkou vzorkovací paměť a barevný displej, rozšířené možnosti měření, pokročilé zachycování a a vynikající připojení zlepšující možnost vyhledání problémů a zkracující čas. Se svými 60 MHz až 300 MHz šíře pásma, vzorkováním až 2 GS/s a pamětí až 9 kpts/k (18 kpts s překrytím) WaveAce předčí všechna očekávání na malý osciloskop.

Dlouhý záznam a Zoom

Malé, přenosné osciloskopy většinou nabízejí jen velmi krátký záznam díky malé paměti. WaveAce má 4 kpts/2k a 9 kpts/k, což je 2 až 3 krát více než konkurenční přístroje. Více paměti znamená delší záznam a možnost zobrazit více detailů průběhu na každé zachycení. Aktivací zabudované funkce zoom se můžete podívat na detaily.

Automatické měření

Se 32 standardními automatickými měřeními WaveAce zjednodušuje práci. Zobrazí až 4 měření bez zmenšení plochy pro průběh nebo ukáže všech 32 hodnot najednou. Široké pásmo pokročilého časování zajistí dobrý vztah mezi dvěma rozdílnými signály.

Matematika a na průběhu

 WaveAce nabízí pět matematických funkcí včetně sčítání, odčítání, násobní a dělení i FFT. Funkce  FFT zahrnuje volbu čtyř oken a dvou různých svislých stupnic.

Test Prošel/Neprošel )Pass/Fail Test)

Se zabudovanou funkcí  masky Pass/Fail Mask WaveAce může rychle identifikovat problémy a sdělit kdy nastaly. Lze zobrazit historii výsledků.

 

Záznamník sekvencí průběhů

Zachycuje a přehrává sekvence až do 2500 průběhů a umožní izolovat výpadky nebo glitche , které způsobují problémy vašeho systému.

Doplňkové parametry

Kategorie: Stolní osciloskopy
Záruka: 36 měsíců

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: