Přihlášení
Zaregistrovat se Zapomenuté heslo
Výrobci

Osciloskop LeCroy WaveAce204

Kód:LC01.0204.01 Sleva Sleva Doprodej Doprodej
Čtyřkanálový digitální osciloskop WaveAce 204 má velkou vzorkovací pamětí, 5,7" barevným displej, rozšířenou sadou 32 automatických měření a pokročilými triggerovacími schopnostmi. Patří do kategorie jednoduchých dílenských osciloskopů.
Zlevněno z 31.772 Kč bez DPH (Naše normální cena.)
nyní jen
19.950 Kč bez DPH
24.140 Kč s DPH , plus doprava
(24.140 Kč s DPH/ks)

Žádné hodnocení.
Skladem: 1 ks
Záruka: 12 měsíců


Osciloskop LeCroy WaveAce
Osciloskop LeCroy Waveace


Osciloskop LeCroy WaveAce204

Osciloskop LeCroy WaveAce204

Čtyřkanálový digitální osciloskop WaveAce 204 od společnosti LeCroy spadá do modelové řady WaveAce 200. Vyznačuje se velkou vzorkovací pamětí a 5,7" barevným displejem, rozšířenou sadou 32 automatických měření, nebo pokročilými triggerovacími schopnostmi. Patří do kategorie jednoduchých dílenských osciloskopů. Kromně šířky pásma v rozsahu 60MHz, vzorkovací rychlosti až 2 GS/s a vzorkovací paměti o velikosti 10 kpts/Ch (20 kpts/Ch) osciloskop WaveAce nabízí celou řadu dalších neobvyklých funkcí, které oceníte při vyhledávání chyb a odlaďování systémů.

Vlastnosti WaveAce204

- Šířka pásma 60 MHz

- 4 kanály

- Paměť 10 kpts/ch (20 kpts/ch při prokládaném vzorkování)

- 32 automatických měření

- 5.7" barevný displej

- USB připojení k PC, tiskárně a k USB paměti, Ethernet

 

Dlouhý záznam a Zoom

Malé, přenosné osciloskopy většinou nabízejí jen velmi krátký záznam díky malé paměti. WaveAce 101 má 4 kpts/Ch. Více paměti znamená delší záznam a možnost zobrazit více detailů průběhu na každé zachycení. Aktivací funkce zoom se můžete podívat na detaily.

 

 

Automatické měření

Se 32 standardními automatickými měřeními WaveAce zjednodušuje práci. Zobrazí až 4 měření bez zmenšení plochy pro průběh nebo ukáže všech 32 hodnot najednou.

Matematika a na průběhu

 WaveAce nabízí pět matematických funkcí včetně sčítání, odčítání, násobní a dělení i FFT. Funkce  FFT zahrnuje volbu čtyř oken a dvou různých vertikálních stupnic.

Pass/Fail Test

Se zabudovanou funkcí  masky Pass/Fail Mask WaveAce může rychle identifikovat problémy a sdělit kdy nastaly. Lze zobrazit historii výsledků.

 

Záznamník sekvencí průběhů

Zachycuje a přehrává sekvence až do 2500 průběhů a umožní izolovat výpadky nebo glitche , které způsobují problémy vašeho systému.

Facebook Komentáře
Facebook Live Stream
Soubory
Napište recenzi
Pro napsání recenze musíte být přihlášen.
Nikdo ještě nenapsal recenzi tohoto zboží.