Přihlášení
Zaregistrovat se Zapomenuté heslo
Výrobci

Osciloskop Lecroy WaveAce232

Kód:LC01.0232.01
Osciloskop dva knály, 300 MHz šíře pásma, vzorkováním až 2 GS/s a pamětí až 9 kpts/k (18 kpts s překrytím)
67.275 Kč bez DPH
81.403 Kč s DPH , plus doprava
(81.403 Kč s DPH/ks)

Žádné hodnocení.
Skladem: 1 ks
Záruka: 36 měsíců
Osciloskop Lecroy WaveAce232

Osciloskop LeCroy WaveAce232

Osciloskopy WaveAce™232 LeCroy kombinují velkou vzorkovací pamě´t a barevný displej, rozšířené možnosti měření, pokročilé zachycování a a vynikající připojení zlepšující možnost vyhledání problémů a zkracující čas. Se svými 300 MHz šíře pásma, vzorkováním až 2 GS/s a pamětí až 9 kpts/k (18 kpts s překrytím) WaveAce předčí všechna očekávání na malý osciloskop.

Prohlédněte si video s přehledem možností řady WaveAce na YouTube

Vlastnosti osciloskopu LeCroy232

- Šíře pásma 300 MHz

- Paměť 9 kpts/ch (18 kpts prokládaně)

- 32 automatických měření

- 5.7" barevný displej

- USB připojení k PCs, tiskárně a k USB paměti

Dobrý osciloskop by měl zjednodušit vaší práci z zkrátit čas při hledání problémů.  WaveAce™ kombinuje velkou vzorkovací pamě´t a barevný displej, rozšířené možnosti měření, pokročilé zachycování a a vynikající připojení zlepšující možnost vyhledání problémů a zkracující čas. Se svými 60 MHz až 300 MHz šíře pásma, vzorkováním až 2 GS/s a pamětí až 9 kpts/k (18 kpts s překrytím) WaveAce předčí všechna očekávání na malý osciloskop.

Dlouhý záznam a Zoom

Malé, přenosné osciloskopy většinou nabízejí jen velmi krátký záznam díky malé paměti. WaveAce má 4 kpts/2k a 9 kpts/k, což je 2 až 3 krát více než konkurenční přístroje. Více paměti znamená delší záznam a možnost zobrazit více detailů průběhu na každé zachycení. Akticací zabudované funkce zoom se můžete podívat na detaily.

Automatické měření

Se 32 standardními automatickými měřeními WaveAce zjednodušuje práci. Zobrazí až 4 měření bez zmenšení plochy pro průběh nebo ukáže všech 32 hodnot najednou. Široké pásmo pokročilého časování zajistí dobrý vztah mezi dvěna rozdílnými signály.

Matematika a na průběhu

 WaveAce nabízí pět matematických funkcí včetně sčítání, odčítání, násobní a dělení i FFT. Funkce  FFT zahrnuje volbu čtyř oken a dvou různých svislých stupnic.

Test Prošel/Neprošel )Pass/Fail Test)

Se zabudovanou funkcí  masky Pass/Fail Mask WaveAce může rychle identifikovat problémy a sdělit kdy nastaly. Lze zobrazit historii výsledků.

 

Záznamník sekvencí průběhů

Zachycuje a přehrává sekvence až do 2500 průběhů a umožní izolovat výpadky nebo glitche , které způsobují problémy vašeho systému.

Facebook Komentáře
Facebook Live Stream
Napište recenzi
Pro napsání recenze musíte být přihlášen.
Nikdo ještě nenapsal recenzi tohoto zboží.