Přihlášení
Zaregistrovat se Zapomenuté heslo
Výrobci

Multimetr Fluke 8845A/ SU, software+kabel

Kód:FL01.3539.15Produktové číslo:0095969353915
Stolní multimetr FLUKE 8845A
36.400 Kč bez DPH
44.044 Kč s DPH , plus doprava
(44.044 Kč s DPH/ks)

Žádné hodnocení.
FLUKE EUROPE B.V. Výrobce: FLUKE EUROPE B.V.
Skladem: 0 ks
Záruka: 36 měsíců
Multimetr Fluke 8845A/SU, software+kabel

Multimetr Fluke 8845A je přesný stolní digitální multimetr.

 Disponuje velkým výkonem, širokou škálou funkcí a velmi jednoduchým ovládáním.

Přístroj v této verzi je dodáván včetně komunikčního kabelu a programu pro PC

Na úrovni řídicích příkazů je kompatibilní s populárním HP34401A

Duální displej a univerzální grafické možnosti
Model 8845A je vybaven jedinečným duálním displejem, který umožňuje měření dvou různých parametrů zároveň, a to ze stejného signálu pomocí jednoho testovacího připojení. Chcete-li odhalit problémy kvality signálu jako kolísání, přerušování a stabilitu, zobrazte naměřené údaje jako trendplot nebo histogram pomocí unikátního režimu analýzy. Tyto grafické zobrazovací možnosti nejsou dostupné u jiných přístrojů této třídy.

Můžete provádět 4vodičové měření pouze se dvěma kabely.
Patentované dělené koncové konektory pro funkci 2 x 4 Ohmy umožňují provádět 4vodičové měření s využitím pouze dvou kabelů namísto čtyř. Jako příslušenství jsou k dispozici speciální testovací propojovací kabely. Dosáhnete výborného rozlišení a přesnosti a oceníte pohodlí použití pouze jednoho páru kabelů.

Množství konektorů umožňuje maximální flexibilitu.
Pro propojení modelu 8845A s osobním počítačem existuje výběr z několika rozhraní: sériové, IEEE-488 a Ethernet jsou standardem pro oba modely. Model 8846A je vybaven portem pro zařízení USB dovolujícím pohodlný přenos dat jak z počítače, tak do počítače prostřednictvím přenosné paměťové jednotky USB.

Software FlukeView® a ovladače zajišťují výkon a kompatibilitu s osobním počítačem.
Software Fluke View Forms zvyšuje výkon vašeho přístroje Fluke, protože umožňuje dokumentaci, ukládání a analýzu jednotlivých odečtů velkého počtu měření, které následně mohou být přeměněny na profesionálně vyhlížející dokumenty. Když jste připojeni k PC, lze odečty zaznamenávat, ukládat, zobrazit nebo sdílet pomocí interaktivních formulářů, grafů a tabulek. Můžete vytvářet personalizované, profesionálně upravené dokumenty, které je možno vytisknout nebo odeslat e-mailem. Software FlukeView Forms obsahuje standardní formuláře pro snadné použití.

Aby bylo možné uvést testovací systém do provozu co nejrychleji, obsahuje také ovladače programování přístroje, soubory DLL a informace podpory.

FlukeView® Forms Basic
Přístroj Fluke 8845A je dodáván s bezplatným softwarem Fluke View Basic. Datové body lze přenášet z měřicího přístroje do počítače pomocí dvou daných standardních formulářů zobrazení odečtů - tabulka nebo grafická forma. Pro větší výběr formulářů nebo pro použití softwaru FlukeView® Forms Designer na úpravu formulářů upgradujte na software FlukeView® Forms verze 3.0 s  FVF-UG.

Simulace Fluke 45 a Agilent 34401A
Model 8845A simulují provoz a programovací příkazy přístrojů Fluke 45 a Agilent 34401. Simulace zkracuje křivku učení a usnadňuje integraci přístrojů 8845A a 8846A do stávajících testovacích systémů.

Podpora Fluke završuje vyrovnání užitné hodnoty
Stejně jako všechny výrobky společnosti Fluke, model 8845A jsou zkonstruovány s ohledem na dlouholetou spolehlivou funkčnost. Pokud však nastane potřeba kalibrace nebo opravy, můžete se obrátit na naši globální síť servisních středisek a zastoupení rozmístěných strategicky po celém světě. Všechna nabízejí kompletní škálu služeb podpory.

Vlastnosti multimetru Fluke 8845A:  

 • 6,5místný displej
 • Základní přesnost měření napětí DC(ss) až 0,0024 %
 • Duální displej
 • Proudový rozsah od 100 μA do 10 A, s rozlišením až 100 pA
 • Široký rozsah měření odporu od 10 Ω do 1 GΩ, s rozlišením až 10 μΩ
 • 4vodičová technika měření 2 x 4 Ohmy
 • Měření frekvence a periody
 • Simulace Fluke 45 a Agilent 34401A
 • Grafický displej
 • Bezpapírový režim záznamníku Trendplot™, statistika, histogram
 • CAT I 1000 V, CAT II 600 V

Další vlastnosti:

 • Hmotnost: 3,6 kg
 • Rozměry: 88 x 217 x 297 mm
Facebook Komentáře
Facebook Live Stream
Napište recenzi
Pro napsání recenze musíte být přihlášen.
Nikdo ještě nenapsal recenzi tohoto zboží.