Přihlášení
Zaregistrovat se Zapomenuté heslo
Výrobci
Anketa
Jak jste se dozvěděli o eshopu Měřáky.cz
29 % (28)
7 % (7)
0 % (0)
35 % (34)
14 % (13)
15 % (14)

Celkem hlasovalo: 96
Zboží 1 / 1

Logický analyzátor LOGICSTUDIO 16

Kód:LC01.0016.01
Logický analyzátor LogicStudio 16
26.826 Kč bez DPH
32.459 Kč s DPH , plus doprava
(32.459 Kč s DPH/ks)

Žádné hodnocení.
Skladem: 1 ks
Záruka: 12 měsíců
Logický analyzátor LOGICSTUDIO 16

Logický analyzátor LogicStudio od firmy Teledyne LeCroy je logický analyzátor pro PC připojitelný přes USB

USB logický analyzátor LogicStudio 16 za výbornou cenu je vhodný do servisních laboratoří i do terénu, či do praktických učeben středních a vysokých škol.

Logický analyzátor LogicStudio lze kombinovat s analogovými kanály širokého spektra osciloskopů od LeCroy WaveJet přes 6 produktových řad Tektronixu (TDS1000B, TDS2000B, TDS2000C, DPO/MSO2000, DPO/MSO3000, DPO/MSO4000), po 3 produktové řady Agilentu (DSO5000A, DSO/MSO6000A, DSO/MSO7000A,DSO/MSO7000B).

 

Ovládní a měření je zajištěno pomocí intuitivního softwarového rozhraní v PC. Spojením logického analyzátoru s osciloskopem  WaveJet řady 300A  LeCroy ne osciloskopem Tektronix či Agilent získáte pracoviště "smíšených signálů" umožňující zpracovávat digitální i analogové signály najednou.

 

Klíčové vlastnosti logického analyzátoru LogicStudio

Sofistikované rozhraní

Přiložený software představuje moderní a intuitivní měřicí a ovládací rozhraní procuje pod Windows XP, Vista a 7. Funkce volíte pomocí obou tlačítek myši a ikon na ploše. Žádná komplikovaná menu.

Dekódování protokolu a trigrování

Okamžité zobrazení dekódované informace přenášené protokoly I2C, SPI a UART. Možnost trigrování na přenášená data.

Kurzory

Umožňují rychlá měření časových odstupů mezi digitálními i analogovými signály.

Lupa

Podrobnější informace o tvaru signálu poskytne funkce lupy. Posouvejte ji nad signálem a ihned uvidíte zvětšenou část. Otáčením kolečka myši měňte úroveň zvětšení.

Historie

Automatická paměť na 100 předchozích obrazovek pomůže odhalit jev, který jste nestačili včas zachytit.

Výkonný trigr

Pro vyhledávání složitých událostí lze trigrovat na jak na hranu, či úroveň, tak i na data sběrnic, nebo vytvářet kombinace trigrovacích podmínek.

Persistence

Náhodné nebo krátkodobé události v signálu zachytí i simulace neomezeného dosvitu. Díky obrazovkové paměti (historii) pak můžete zjistit, kdy událost nastala.

Funkce MSO

Spojením s osciloskopem WaveJet řady 300A ke stejnému počítači, získáte pracoviště pro sledování "smíšených signálů". Na obrazovce můžete sůedovat jak digitální tak i analogové signály. Trigrovacím výstupem analyzátoru můžete spouštět připojený osciloskop.

Ovládací software ke stažení

Ovládací software pro PC je na webových stránkách LeCroy volně ke stažení. Bez připojených přístrojů lze program spustit v demo režimu, který simuluje připojený logický analyzátor LogicStudio a osciloskop WaveJet. Pro stažení přejděte na tuto stránku.

 

 

Facebook Komentáře
Facebook Live Stream
Napište recenzi
Pro napsání recenze musíte být přihlášen.
Nikdo ještě nenapsal recenzi tohoto zboží.